У румунських Карпатах на туристів з України напав ведмідьНа двох українських туристів, 32-річну жінку та 28-річного чоловіка, у суботу напав ведмідь біля замку Пелеш (Castelul Peles) в Карпатах. На місці події негайно прибули рятувальники з повіту Прахова, щоб надати допомогу туристам, які отримали травми кінцівок.

Про це 5 грудня повідомили у Службі з надзвичайних ситуацій міста Прахов.

«Минулої ночі дзвінком на номер 112 диспетчеру повідомили про інцидент, під час якого в районі замку Пелеш двоє туристів з України зазнали нападу ведмедя. Дзвінок надійшов з Бухареста від подруги туристів», – зазначили рятувальники.

Однак пізніше мер міста Сінай Влад Опря розповів, що розмовляв з одним із туристів, і той повідомив, що ведмедиця з дитинчатом були налякані петардами, кинутими іншими людьми.

Ведмедиця очевидно спробувала захистити свого малюка та побігла назустріч людям, які опинилися між ними. Ті змушені були тікати і перестрибнути через паркан, тому і отримали травми, зачепившись за колючий дріт.

У чоловіка поранення руки та ноги, у жінки - ноги. Наразі постраждалі українці перебувають у лікарні Сіная.

Місцева служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила повідомлення із закликом до жителів та туристів району бути обережними при зустрічі з дикими тваринами.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW