У Львові на місці демонтованого «Арсену» збудують 12-поверховий офісний та житловий комплекс У Львові планують збудувати масштабний комплекс із житловими, комерційними та офісними будівлями. Такий багатофункціональний об'єкт має з’явитись на вулиці Княгині Ольги, де раніше був супермаркет «Арсен».

Проєкт будівництва уже розглядали на засіданні архітектурно-містобудівної ради 26 листопада, повідомляє «Вголос».

Згідно з планом, об’єкт буде поділений на дві частини, між якими планують зробити пішохідний бульвар. Комплекс матиме різну поверховість. Так, будівля поблизу храму матиме 8 поверхів, а будівлі у південній частині - 10-12 поверхів. Побудувати ще вищий комплекс неможливо, оскільки є обмеження через аерорух. При цьому, житловий комплекс розрахований на 900 людей, там заплановано 460 квартир.

У Львові на місці демонтованого «Арсену» збудують 12-поверховий офісний та житловий комплекс, фото-1

Також на місці комплесу запланований підземний поверх, де буде автостоянка на близько 500 місць. Перші поверхи будівель передбачені переважно під комерцію. Понад 2 700 метрів квадратних – це приміщення з громадською функцією.  

Проєкт розробила компанія «AVR» на замовлення ТзОВ «Євротек Девелопмент».

«Сам об’єкт – це щось схоже на «Вікінг парк», який будують на вулиці Зеленій. Там передбачені будівлі з торгівельними функціями, об’єкти громадського обслуговування та житло», – каже представник архітектурної компанії.

Нагадаємо, що наприкінці листопада 2021 року на вулиці Княгині Ольги, 120 у Львові демонтували «Арсен». Торговий центр працював там понад 10 років. 

Читайте також: Чому ми станемо бідніше: як збільшаться податки після вступу в дію законопроєкту №5600AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW