Завершуємо перевірки підприємств-забруднювачів водних об’єктів Полісся, — ДЕІДержавними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу на підставі Доручення Прем’єр-міністра України завершуються перевірки підприємств забруднювачів водних об’єктів України.

Читайте також: За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам на Житомирщині доведеться сплатити понад 600 тис. гривень

Всього на території Поліського округу заплановано перевірити 56 суб’єктів господарювання, які увійшли до переліку ТОП -500 забруднювачів водних об’єктів України.

На сьогоднішній день, проведено 48 перевірок, за результатами яких до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 152 посадові особи та надано обов’язкові до виконання приписи, щодо усунення виявлених порушень. Зокрема, вже з розрахованих та пред’явлених претензій, а це 721 тис. грн. в добровільному порядку підприємствами сплачено майже 100 тис. грн.

Після збору всіх необхідних матеріалів, довідок, результатів лабораторних досліджень, підприємствам за забруднення водних об’єктів будуть ще розраховані та пред’явлені збитки для добровільного відшкодування.

«Про кінцеві результати повідомимо додатково», - йдеться в повідомленні.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

Читайте також: Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом отруєння школярів на Житомирщині хімічною речовиноюAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW