На Бакоті екоактивісти впродовж листопада зібрали 3,5 тонни сміттяНа Хмельниччині під час екологічних акцій "Прибери береги Бакотської затоки", що тривали впродовж листопада, активісти зібрали 3,5 тонни сміття.

Про це у Фейсбуці повідомляє Всеукраїнська ініціатива "Активна громада".

Протягом листопада відбулось 4 прибирання околиць Бакоти, в результаті чого було зібрано близько 3,5 тонн сміття, а це близько 200 мішків, - йдеться у повідомленні.

За словами учасників акції "Прибери береги Бакоти", восени на Бакоті впав рівень води, а назовні вийшло накопичене там сміття, яке вони зібрали. Вивезення сміття організувала місцева влада.

Екологічна акція "Прибери береги Бакотської затоки" спрямована на популяризацію та розбудову відомої туристичної локації Бакота.

Бакота – це туристична локація, що розташована на території Національного природного парку "Подільські Товтри" на відстані 55 км від Кам’янця-Подільського. Назва локації походить від однойменного затопленого села.

Бакотська затока площею 1590 га та глибиною до 50 метрів, що є частиною Дністровського водосховища, утворилася під час затоплення сіл, що були розташовані в долині, оточеній скелями.

Читайте також:"На Дністрі спіймали браконьєра, який наловив риби майже на мільйон гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW