У ВІННИЦІ З'ЯВИТЬСЯ СУЧАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЗАЛ ДЛЯ ЗАНЯТЬ РІЗНИМИ ВИДАМИ ЄДИНОБОРСТВУ Вінниці на вул. Келецькій, 94а реконструюють приміщення, яке невдовзі стане тренувальним майданчиком для спортсменів. Наразі майстри провели демонтажні роботи, утеплили стіни, замінили вікна та двері. Завершили роботи з прокладання каналізаційних мереж та водопостачання. Відкрити сучасний спортивний зал для занять боксом планують у наступному році.

У відремонтованій будівлі з'явиться спеціалізована зала для єдиноборств. Майстри вже встановили у приміщенні сучасну вентиляцію. Також для комфорту спортсменів облаштовують роздягальню, душові та санвузол. Загалом ремонтні роботи виконані на 70%.

Келецька Бокс (3).png

Келецька Бокс (3).png

«На першому поверсі спортзалу облаштуємо ринг, поставимо тренажери, снаряди та груші. В іншій кімнаті з'явиться тренажерний зал. Тут спортсмени зможуть покращити свою фізичну підготовку. А на другому поверсі будуть кабінети адміністрації спортивної школи», - каже директор міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Юрій Будяк.

Також вже пофарбували фасад будівлі в червоно-сірий колір. У планах зробити благоустрій території – заасфальтувати її, укласти бруківку, облаштувати місця для паркування авто, встановити лавочки та турніки.

Келецька Бокс (1).jpg

Келецька Бокс (1).jpg

«Різні види єдиноборств серед вінницьких школярів користується неабиякою популярністю. Тож відкриття у Вінницькій міській територіальній громаді ще одного тренувального майданчика на часі. Для нас важливо, щоб найменші вінничани займалися спортом і вели здоровий спосіб життя, тоді ми розуміємо, що ростимо правильне молоде покоління», - зауважив голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Повністю завершити ремонтні роботи планують вже у наступному році.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW