ВРУ створить слідчу комісію з питань вбивства судді Лободенка та мера БабаєваСьогодні з трибуни Верховної ради виступив депутат партії «Батьківщина» Кожем’якін Андрій.

Він підняв питання щодо розслідування справи вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка. Виступ просив вважати запитом до Генеральної Прокуратури України. Він заявив наступне:

11 лютого 2014 року у місті Кременчуці з вогнепальної зброї було вбито суддю Автозаводського районного суду Лободенко Олександра Станіславовича.

26 липня 2014 року був вбитий міський голова Олег Мейданович Бабаєв.

Олег Бабаєв – полковник запасу ЗСУ, успішний бізнесмен, футбольний функціонер, депутат фракції «Батьківщина» 6 скликання, президент футбольного клубу «Ворскла».

Підозри у кримінальному правопорушенні були пред’явлені 4 особам. Проте з 2014 року судову справу так і не було завершено і не було винесено рішення.

Справа затягується.

Пирятинський суд на сьогодні є 9-м судом, який намагається розглянути справу.

Відводи суддів та хвороби. 6 суддівських коллегій в 5 районних судах розглядали справу з 2014 року протягом 5 років.

Октябрьський районний суд міста Полтави навіть повернув Прокуратурі обвинувальний акт.

Фракція Батьківщини наполягає на тому, щоб створити в Раді тимчасову слідчу комісію. Також незабаром буде зареєстровано проект постанови про утворення тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування вбивства судді Лободенка та Бабаєва.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW