Спортивному тренеру зі Слов'янська дадуть грощі на житлоСпортивний тренер зі Слов'янська отримає гроші від обласного та місцевого бюджетів на придбання житла. 

У Донецькій області триває реалізація проєкту адресних виплат та соціальної матеріальної допомоги для придбання житла спортсменам і тренерам на умовах співфінансування: 50% – з обласного бюджету, 50% – з місцевих бюджетів. У 2021 році ключі від нового помешкання мають отримати чотири особи.

Це питання розглянули 2 грудня на засіданні відповідної обласної комісії, яку очолює заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін.

Начальник управління фізкультури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик доповів, що від Бахмутської, Краматорської, Миколаївської міських рад та Слов’янської ВЦА надійшли пакети документів, згідно з якими визначили, хто отримає виплати для придбання житла:

  • У Краматорську – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської, бронзовий призер чемпіонату світу U23, бронзовий призер чемпіонату Європи Максим Євтушенко,
  • У Слов’янську – заслужений тренер України з тріатлону, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності Георгій Драгулян,
  • У Миколаївці – заслужений тренер України з синхронного плавання, тренер-викладач Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронного плавання ДОО ФСТ «Україна» Ірина Гребеннікова,
  • У Бахмуті – заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер-викладач Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Андрій Єфремов.

Георгій Драгулян та Ірина Гребеннікова мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Члени комісії підтримали зазначені кандидатури одноголосно. Загальна сума адресних виплат та соціальної матеріальної допомоги складає 2 млн 299 тис. 772 грн (з них 1 млн 149 тис. 885 грн – за рахунок обласного бюджету, 1 млн 149 тис. 887 грн – коштом місцевих бюджетів).

Нагадаємо, що Слов'янськ планує купляти для переселенців 27 квартир.

Ще більше новин - у нашій групі ViberAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW