"Це єдине, що може допомогти, аби зупинити штам "Омікрон"": лікар про термінові заходи проти вірусуШтам "Омікрон" поширюється світом і потроху наближається до кордонів України. Медики вивчають нову загрозу та надають рекомендації, як уникнути ризику від чергового варіанту вірусу. Лікарі закликають не поводитися легковажно і дотримуватися всіх встановлених правил.

Лікар Тарас Жиравецький повідомив про реакцію громадськості на вірус у своєму Telegram-каналі.

"Повторні випадки ковіду при новому штамі Омікрон чи це реальність? Можливо, й так, але хотілось би почути офіційно цифри, а не заяви. Бо якщо це 50 зі 100 перехворівших це одна річ, і тоді це серйозне випробування для всіх країн, але якщо 2-3 людини на 100, то це не має бути мега загрозою.

Дивно, що ми досі знаємо усі можливі статистики, окрім статистики повторних випадків навіть до Дельті. З моїх знайомих не було жодного повторного випадку за останні пів року. Але це, мабуть, співпадіння, бо по слухах практично усі хворіють по 2-3 рази і кожен раз важче, правда часто не виконують при цьому жодних ПЛР тестів на ковід, а орієнтуються по зникненню нюху та зміні смаку",- зазначив лікар.

Також на своєму каналі в мережі YouTube він оприлюднив відео, де розповів про адаптацію світу до поширення нового штаму.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW