Дітей зі Слов’янська зможуть навчати бізнесу, менеджменту та дебатамВ Україні працює профорієнтаційна програма для дітей з соціально вразливих категорій. Долучитись до неї можуть і представники зі Слов’янська.

Дмитро Браславський для 6262.com.ua

“Generation+” це річна програма, яка має на меті дати дітям знання та навички, необхідні для комфортної адаптації до дорослого життя. За два роки свого існування проєкт змінив життя понад 150 дітей, відкривши їм нові горизонти та давши фундамент для подальшого розвитку. Цільовою аудиторією програми є:

  • діти з сімей, що виховують дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (прийомні сім'ї, ДБСТ);
  • діти з багатодітних родин;
  • діти, у яких помер один із батьків;
  • діти, один з батьків яких має інвалідність;
  • діти з сімей вимушено - переміщених осіб.

Цього року у проєкт відібрано 75 підлітків, з якими протягом року працюватимуть досвідчені фахівці. Програма складається з щотижневих тренінгів, зустрічей з експертами із різних галузей, екскурсій в компанії, виїзного табору на весняних канікулах, короткого стажування в компанії, створення проєктів та роботи в команді. Окрім цього, діти отримують психологічний супровід та можливість створити власний сценарій успіху через професійну орієнтацію та розвиток кар'єри.

Заняття проводять сертифіковані тренери, коучі, психологи та педагоги. Окрім основної програми з профорієнтації, також запрошуємо представників різних професій, що розказують про внутрішню кухню своєї сфери.

Для комплексної роботи над особистістю ми проводимо тренінги з софт скілів. У цьому семестрі додаткові заняття включають:

- тренінг з дебатів від фіналіста Чемпіонату Світу з парламентських дебатів Олега Стоєва,

- лекцію з сексуальної освіти від секс-блогерки та психологині Анастасії Забелої,

- тренінг з проєктного менеджменту від виконавчої директорки Центру Громадянських Свобод Саші Романцової,

- зустріч з засновником СЕО Club Ukraine Сергієм Гайдайчуком

До проєкту залучають соціально відповідальний бізнес України до спільної роботи з молоддю через ярмарки професій, організацію стажувань та проведення воркшопів.

Проєкт створений за ініціативою СЕО Club Ukraine та Young Business Club

Поспілкувавшись з представниками проєкту, ми дізнались, що вони готові зараз брати ще діточок в онлайн-групу, тому у мешканців Слов’янської громади є прекрасна можливість надати своїм дітям шанс пройти відповідну програму.Деталі за посиланням - https://generationplus.com.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW