"Правда про штам "Омікрон" розкриється у цей час, доведеться починати спочатку": лікар Комаровський про таємниці вірусуШтам "Омікрон" вже у Європі й підступається до кордонів України. Медики стривожені та готують до найстрашнішого. Вірус може завдати надзвичайно потужного удару і тим, хто ще не хворів на COVID-19, і тим, хто вже зазнав навіть найгірших наслідків хвороби.

Як інформує "Molbuk", український лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський розповів, що нині відповіді, чи захищає вакцинація від COVID-19 від нового штаму коронавірусу "Омікрон", немає.

Якщо штам небезпечніший за попередні, то може знадобитися інша вакцинація. Про це заявив лікар Євген Комаровський в ефірі програми "Хард з Влащенком".

"Зараз буквально протягом двох тижнів будуть відповіді на більшість запитань. Велика кількість людей, вчених, дослідників будуть вивчати, як вірусу передається, як він передається в групі вакцинованих. Я вважаю, що днів через 10 ми відповімо на всі питання", — зазначив Євген Комаровський.

За словами лікаря, через появу нового штаму коронавірусу, антивакцинатори можуть продовжити звинувачувати в неефективності вакцини проти хвороби. Однак "Омікрон" — новий штам, який не досліджений, тому саме від нього нинішня вакцина може не захищати. У такому випадку знадобиться інший препарат.

"Я можу сказати, що потенційно цей штам може виявитися ще гіршим за "Дельту", до якого відразу поставилися не дуже серйозно. Але позбавити наслідків допоможе вакцинація. Щонайменше двома дозами", – сказав професор імунології Денні Альтман.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW