На святого Миколая творча зірочка палає: житомирських дітей закликають власноруч зробити поробки для військовихУ гості крокує Миколай!

«Долучайтеся до мистецько-патріотичної благодійної акції "На святого Миколая творча зірочка палає"», - закликають в Житомирському обласному Центрі дитячої та юнацької творчості .

Читайте також: ТОП-5 місць для відпочинку взимку на Житомирщині

Організатори акції закликають разом подарувати новорічну казку для українських захисників.

Вітальні листівки, роботи декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, виготовлені дитячими руками, стануть приємним сюрпризом для воїнів.

Творчі роботи надсилайте за адресою: м. Житомир, вул. Івана Кочерги, буд 5. Дитячі дарунки будуть відправлені Новорічним багажем для воїнів ООС/АТО 95-ї окремої десантно-штурмової бригади України, які перебувають на передових позиціях нашої Батьківщини.

Акція "На святого Миколая творча зірочка палає" реалізується БФ «Надія Є» за інформаційної підтримки обласного Центру дитячої та юнацької творчості.

Детальну інформацію щодо благодійної акції можна отримати за тел. 0976821400 (Надія Володимирівна Юшкевич).

На світлині, до речі, - діти українських захисників.

Джерело: Житомирський обласний Центр дитячої та юнацької творчості

Читайте також: Запаморочливі трюки еквілібриста, метання ножів, каучук, хлопець з унікальним голосом: неймовірні учасники з Житомирщини на «Україна має талант», — ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW