Сурогатні мами, покинуті діти та безвідповідальні замовники – у фільмі про сурогатне материнство від UA: ПершийНа що йдуть українські жінки, щоб заробити 16 тисяч доларів? Один із варіантів – стати сурогатною мамою. Утім мами не завжди отримують усі домовлені кошти, а замовники не завжди забирають дітей. Що з ними стається далі, показують у фільмі «Торговці мріями» – у неділю о 13:30 на каналі «UA: Перший».

Цієї неділі о 13:30 на телеканалі «UA: Перший» виходить новий фільм-розслідування Суспільного «Торговці мріями». Фільм занурює в індустрію сурогатного материнства, в якій, як виявляється, Україна посідає високі позиції. Та чи захищені у цьому бізнесі діти? Журналісти Суспільного знаходять відповідь на це питання.

Hfj7nhmHcjF2-wn_Rn87kFsFQbokPb-euctlBAEAZhnAhdZgqCczorwX_eCxylrjV_nYg-Wc4ctZQZcVZ-nmEdBue0YnzbfOCTyBDcFhPeMOvWY5AtqGEdno2nbIRvapuMtN88ka

Вечір, 5 квітня, Київ. 41-річну Наталію швидкою доставляють в один з комунальних пологових будинків. Вона на сьомому місяці вагітності народжує немовля, вагою 1,4 кілограма. Наталія – сурогатна мама, це її п’ята вагітність.І на цей раз дитину вона виношувала не свою, а замовників з Китаю.

Утім, як виявиться згодом, у дитини – важка хвороба. Замовники цю дитину не заберуть, Наталія не отримає усю домовлену суму, а хлопчика після лікування в Охматдиті відправлять у дитбудинок.

Ця історія відома лише тому, що набула публічного розголосу з подачі Наталії, якій клініка не заплатила усієї суми за її послуги. Скільки таких історій і скільки таких дітей опиняється у дитячих будинках, державні органи навіть не рахують.

Це – лише одна з історій, які розповідають автори у фільмі Суспільного “Торговці мріями”. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW