На популярній базі відпочинку «Три ведмеді», що на Новомосковщині, знущаються з тваринНа популярній серед відвідувачів базі відпочинку «Три ведмеді», що на Новомосковщині, знущаються над ведмедями.

Повідомило про це інформаційне агентство АПР -

Антикорупційна правозахисна рада.

База відпочинку «Три ведмеді» розташована в селі Хащове Новомосковського району Дніпропетровської області. Гостей туди заманюють комфортними номерами, басейном, рестораном та зоопарком. Після відвідування зоопарку складається сумне й чітке враження, що тут знущаються над ведмедями. До Інформаційного агентства ГО «Антикорупційна правозахисна рада» неодноразово зверталися громадяни, які раніше відвідували зоопарк бази. Вони розповідали про жахливі умови, в яких там тримають тварин.

За інформацією, обидва ведмеді розміщені у залізних вольєрах, площа яких складає близько 20 квадратних метрів.  Та чи можна знущатися над тваринами заради отримання надприбутків?!

Не варто мати науковий ступінь із зоології  аби зрозуміти, що така площа занадто мала для бурого ведмедя. Ця тварина є найбільшим хижаком, який водиться на території України. В дикій природі країни їх нараховується до 300, мешкають ведмеді в Карпатах. Тварина занесена доЧервоної книги.

"В  даному випадку вважаємо, що над червонокнижними тваринами фактично знущаються, заради отримання фінансової вигоди Умови, що створені для проживання тварин на базі відпочинку «Три ведмеді» свідчать про жорстоке поводження із тваринами", - висновок перевіряючих.

Факт, що на Дніпропетровщині знущаються над ведмедями має зацікавити правоохоронців. Так дії працівників бази відпочинку «Три ведмеді» можуть бути кваліфіковані за статтею 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами». Про виявлені факти журналісти Інформаційного агентства «Антикорупційна правозахисна рада» повідомили до Новомосковської окружної прокуратури.

Клишоногі не єдині тварини, які мешкають у зоопарку бази відпочинку «Три ведмеді».  В клітках заперті мавпи,  тигри, леопарди, кролі, єноти інші ссавці.  У вольєрах просто неба розміщені лосі, бізони, кози, страуси.

Влітку 2021 року Державна екологічна інспекція Придніпровського округу провела перевірку зоопарку. В ході перевірку з’ясувалося, що дикі тварини утримуються у вольєрах, площі та висота яких менше, ніж мінімальні норми, передбачені правилами. Привести у відповідність умови утримання диких тварин у неволі в зоопарку мають до першого грудня 2021 року. Втім, навіть за умови виконання вимог, кримінальної відповідальності працівникам та власникам зоопарку навряд чи вдасться уникнути.

Повідомляють також, що крім жорсткого поводження із тваринами в роботі бази відпочинку «Три ведмеді» можуть фігурувати й інші порушення українського законодавства, зокрема стосовно земельних ділянок.

Не зважаючи на виявлені порушення база відпочинку «Три ведмеді» продовжує функціонувати і до сьогодні. В найкоротший час буде розпочато досудове слідство, призначено ряд перевірок спеціалізованими інспекціями.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW