У громаді поблизу Чернігова побудували протирадіаційне укриття для дитсадкаЗмінити формат роботи дозволяє сучасне укриття, яким вже можна користуватися. Його наприкінці минулого тижня оглянув начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочої поїздки в Новобілоуську ТГ.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.

У громаді поблизу Чернігова побудували протирадіаційне укриття для дитсадка, фото-1

Споруду подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття для дитсадка побудували за кошти місцевого бюджету – понад шість мільйонів гривень – із залученням місцевого підрядника. У закладі виховується 49 дітей, планують набирати ще одну групу. Це дозволяє потужність укриття, площа якого перевищує 130 квадратних метрів.

А от для приведення у відповідність укриття у місцевому ліцеї, окрім власних коштів (близько мільйона гривень), громада залучила донора – UNICEF. Це укриття також оглянув начальник ОВА.

У громаді поблизу Чернігова побудували протирадіаційне укриття для дитсадка, фото-2

«Принагідно обговорив з очільником громади та керівниками закладів поточні потреби. Роботи ще чимало, особливо з покрівлею в обох випадках. Шукатимемо шляхи вирішення разом», – прокоментував В’ячеслав Чаус.

На жаль, згадані навчальні заклади зазнали значних пошкоджень внаслідок повномасштабного вторгнення. Та завдяки проактивності громади, зокрема у залученні грантів та підтримки благодійних фондів, малюки та школярі вже можуть повернутися до звичного освітнього процесу.

У громаді поблизу Чернігова побудували протирадіаційне укриття для дитсадка, фото-3

Якщо в ДНЗ місць для дошкільнят достатньо, то ситуація в ліцеї бажає бути кращою: тут кількість дітей, які навчаються у дві зміни, майже втричі перевищує наявну потужність. Втім, у громаді працюють над розвантаженням закладу. Наразі разом з ULEAD розробляється спільний проєкт реконструкції з прибудовою, що матиме власне укриття, до будівлі ліцею. Орієнтовна вартість проєкту, де буде врахована повна термомодернізація наявного закладу, перевищує два мільйони євро.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW