Завтра Львів попрощається з Героєм, - ФОТОУ середу, 10 січня, Львів попрощається з військовослужбовцем Максимом Журавльовим, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитися до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Максим Журавльов

(28.05.1991-01.01.2024). Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №28 Львівської міської ради. Після завершення навчання вступив до Державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище харчових технологій» та здобув професію «кухар, кондитер». Згодом вступив до Національного університету «Львівська політехніка».

Працював малярем у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Галавтоматика», а також у сфері харчування та ландшафтної архітектури.

Максим Журавльов користувався значним авторитетом серед своїх друзів, був чесним, справедливим та готовим до самопожертви. Активно подорожував та піклувався про навколишнє середовище, захоплювався грою на гітарі, писав музику і вірші.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 128-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Максима Журавльова залишилися мама, брат та маленький син.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 9 січня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW