На Дніпропетровщині співробітник Укрзалізниці стежив за ешелонами ЗСУ і здавав ворогуСлужба безпеки України провела в Дніпрі спецоперацію, в результаті якої вдалося затримати агента фсб.

Співробітник однієї з вузлових станцій Укрзалізниці за вказівкою агресора збирав інформацію про маршрути військової техніки ЗСУ.

Крім іншого, фігуранта також цікавили розвіддані про кількість і тип озброєння, яке доставляють залізничним сполученням.

Як стало відомо, російський агент займався фіксуванням місця і часу проходження військових ешелонів, а саме - намагався дізнатися максимум інформації про переміщення на фронт бойових машин "Бредлі" і танків "Леопард".

Згідно з отриманими даними, таку інформацію ворог збирав для повітряних ударів по залізничних об'єктах регіону та пошкодження логістики постачання озброєння і боєприпасів для ЗСУ.

Розслідування встановило, що агента завербували влітку 2023 року, йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 11 КК України (держзрада під час воєнного стану). Зловмиснику загрожує довічне позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW