Ми не маємо вибору: військовий розповів, що відбувається з примусово мобілізованими на війніПримусово мобілізовані чоловіки в Україні можуть нашкодити Збройним силам України, оскільки вони погані солдати з низькою мотивацією і схильністю до втечі або дезертирства.

Таку думку висловив колишній командир роти батальйону "Айдар", військовий аналітик Євген Дикий.

За словами Дикого, добровольців у кожній нації завжди меншість і, звісно, кожному воїну хотілося б воювати поруч із вмотивованими добровольцями, проте є нюанс.

"Звичайно ж, кожен, маючи вибір, волів би воювати пліч-о-пліч із мотивованими добровольцями. І під командою мати добровольців - зовсім не те саме, що наловлених ТЦК мобіків. Але ключове тут - "маючи вибір". А ми вже його не маємо", - пояснив військовий експерт.

Також Євген Дикий додав, що війну неможливо виграти лише за рахунок добровольців. За його словами, на фронті працює лише закон великих чисел, коли проти мобілізованих потрібно ставити мобілізованих і в цьому випадку, на жаль, війська не можуть протриматися без тих, кого держава мобілізує недобровільно.

Однак при цьому досить часто війна змінює людей. Військовий експерт стверджує, що ті, хто потрапив на фронт проти своєї волі, нерідко стають хорошими воїнами.

"Не варто вважати, що кожен, хто не прагнув в армію і на фронт - обов'язково боягуз, і головне, що це невиліковно. Не хотіти на війну - це взагалі-то нормально. І боятися смерті та інших незручностей в армії - так само нормально. Учорашній ухильник, якого виловили і примусом залучили до армії, після першого шоку прибуває на фронт абсолютно пригнічений і розгублений. А там - зовсім інше життя, абсолютно відмінне від усього його попереднього досвіду. І в цьому житті раптом зовсім по-іншому вибудовуються пріоритети, змінюється шкала важливого і другорядного. Страх зганьбитися перед друзями в окопі стає екзистенційним, і мотивує в моменти слабкості", - пояснив Дикий.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW