У Кам'янець-Подільській міській лікарні розповіли, навіщо їм тривожні кнопки і камери спостереженняКам'янець-Подільську міську лікарню забезпечили обладнанням, яке має допомагати запобігати правопорушенням. Тут встановили камери спостереження, антипаркувальні напівсфери, провели освітлення усієї території та навіть встановили "тривожні кнопки".

Як пояснили в лікарні, такий комплекс дій пов'язаний з тим, що на території медичного закладу постійно відбуваються протиправні дії. 

Цьому передували неодноразові скарги на крадіжки у травмпункті, агресивні дії до персоналу на приймальному відділенні, здійснені акти вандалізму та хуліганства біля місця розташування кріоциліндрів, що могло призвести до аварійних ситуацій, які загрожують життю. Тому, на приймальному відділенні та на травмпункті встановлені тривожні кнопки. Завдяки камерам спостереження було розкрито 4 кримінальні справи, - кажуть в медустанові.

Щодо жовтих напівсфер, то відтепер вони запобігатимуть стихійній «парковці» автомобілів. Як зазначили у лікарні, раніше тут паркувалися на постійній основі без вагомих на те причин. Це перешкоджало руху "швидких" і заїзду пацієнтів, які потребували медичної допомоги. Бетонні напівсфери закупили за кошти благодійників.  

Читайте також:"На Кам'янеччині облаштують прихисток для переселенців за п'ять мільйонів гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW