"Нова пошта" змінює назвуОдин з двох найбільших операторів поштового зв’язку України, компанія "Нова пошта", змінює назву. Вона називатиметься Nova.

Про це повідомляє 06239 з посиланням на прес-службу компанії.

"Ми вже набагато більше, аніж пошта. Саме тому ми прибираємо це слово у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів - NOVA", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прес-службі, "Нова пошта" працює на ринку України з 2001 року. Зараз до групи входять декілька компаній:

"Нова пошта" в Україні - доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів в Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста у той самий день.

Nova Post Europe - компанія, яка надає логістичні послуги в Європі, а також між ЄС та Україною. Компанія вже відкрила свої представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Вона має 35 тис. точок сервісу, з яких тільки 83 - власні відділення.

NovaPay - небанківська фінансова установа, яка розвиває власну платіжну систему та надає фінансові послуги. Учасник міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard.

Nova Global - компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами.

Supernova Airlines надає доставку по світу. Компанія зробила лише декілька десятків рейсів між країнами Європи, але невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

ІТ-компанія Nova Digital - виробник веб-додатків та програмного забезпечення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW