Офіцери безпеки охоронятимуть сім навчальних закладів громади на ВолиніУ кількох навчальних закладах Любешівської громади працюватимуть офіцери безпеки.

Таку інформацію озвучив начальник Камінь-Каширського районного відділу поліції В’ячеслав Мартинюк під час ефіру «Нового життя».

Адже днями стало відомо, що школи, які знаходяться у прикордонних громадах, охоронятиме поліція. І ця інформація викликала досить негативні відгуки серед населення.

Що ж робитимуть ці офіцери безпеки та де саме працюватимуть, роз’яснив В’ячеслав Олександрович. Так, за його словами, поліція охоронятиме навчальні заклади у Великому Курені, Бірках, Бихові, Ветлах, Залізниці, Березичах та Залаззі. Ці села вибрали в результаті аналізу фахівців.

Загалом у нашому районі діятиме 23 офіцери безпеки. Це – поліцейські з тих, що нині працюють у штаті, після проведеного навчання їх спрямують в освітні заклади. Такі правоохоронці дивитимуться за безпекою учнів, щоб сторонні не відвідували школи, проводитимуть профілактичну роботу, слідкуватимуть, аби дотримувалися перебування в укриттях під час повітряних тривог тощо.

Точної дати, коли запрацюють такі нововведення, ще не відомо. Однак, як зауважив головний поліцейський району, в січні офіцери безпеки вже могтимуть стати до роботи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW