В Україні розширили програму пільгової іпотеки єОселя – що змінилосяПрограму пільгового іпотечного кредитування єОселя розширили вдруге за півроку. Від 1 серпня 2023 року взяти у ній участь могли всі бажаючі українці, які не мають власного житла. А віднедавна нові умови запровадили для людей, які отримали інвалідність внаслідок війни, членів їхніх родин та родичів загиблих, а також ветеранів.

Про це передає 06239 з посиланням на Мінреінтеграції.

7qna673oz7qjkcvi.jpeg

7qna673oz7qjkcvi.jpeg

За новими умовами, перелічені категорії позичальників зможуть придбати квартири в будинку не старіше десяти років. Однак йдеться лише про нерухомість, розташовану у Києві або обласних центрах. Щодо житла в інших населених пунктах, то купити можна буде будь-яке, без обмежень по даті експлуатації.

Ще одна зміна в програмі єОселя стосується типу нерухомості. Відтепер позичальникам доступні не тільки квартири, але й приватні будинки або таунхауси. Йдеться про житлові будівлі, введени в експлуатацію та не старіші трьох років.

"Програма єОселя почала діяти з жовтня 2022 року. З того часу кредити на придбання житла отримали більш ніж шість тисяч українських родин на загальну суму понад дев’ять мільярдів гривень", - додали в міністерстві.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW