У Харківській області виникли масштабні пожежі після обстрілів Вовчанська і Великого Бурлука, - ФОТОУвечері 7 січня російські війська здійснили масований обстріл по цивільній інфраструктурі Куп’янського та Чугуївського районів Харківської області.

У Харківській області виникли масштабні пожежі після обстрілів Вовчанська і Великого Бурлука, - ФОТО, фото-1Як повідомляє ГУ ДСНС у Харківській області у смт. Великий Бурлук Куп'янського району внаслідок влучання боєприпасів сталися значні пошкодження складських будівель та лікувального закладу.

У Харківській області виникли масштабні пожежі після обстрілів Вовчанська і Великого Бурлука, - ФОТО, фото-2

В одному з складських приміщень місцевого агропідприємства сталася масштабна пожежа на площі пожежі близько 1200 кв.м. На місці події працювало 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки та осіб особового складу ДСНС.

У Харківській області виникли масштабні пожежі після обстрілів Вовчанська і Великого Бурлука, - ФОТО, фото-3У місті Вовчанськ ворог наніс удар по закладу соціальної інфраструктури, в результаті чого сталася пожежа на площі 150 кв.м. До ліквідації наслідків обстрілу були задіяні підрозділи ДСНС та місцевої пожежної команди.

У Харківській області виникли масштабні пожежі після обстрілів Вовчанська і Великого Бурлука, - ФОТО, фото-4За попередніми даними жертв та постраждалих немає.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW