Мер Києва Кличко став власником розкішного маєтку в Німеччині вартістю 227 млн гривень: що відомоКиївський міський голова Віталій Кличко придбав розкішний особняк у Німеччині, оцінений у 227,65 мільйонів гривень.

Цю інформацію внесено до декларації столичного мера.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Не забувайте підписуватись та читайте новини, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Так, за даними документа, будинок площею 750 кв. м знаходиться у Гамбурзі, великому портовому місті на півночі Німеччини. Там же відмічено, що це житло Віталій Кличко отримав від компанії Maximum I LLC, яка належить його рідному брату Володимиру Кличку у вигляді "погашення заборгованості у негрошовому виразі".

Також Володимир Кличко повернув своєму братові Віталію борг у розмірі 6,7 млн гривень. Це сталося 20 грудня 2023 року. Того дня столичному меру також у власність було передано будинок.

Додамо, що з того ж 20 грудня дружина Кличка Наталія Єгорова володіє автомобілем LAND ROVER DISCOVERY (2013 року випуску). Вартість цього легковика склала 911 436 гривень.

Нагадаємо, ми писали раніше про те, що брати Кличко, Володимир та Віталій, передали на фронт під Авдіївку 100 FPV-дронів, придбаних коштом Володимира.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW