Відома причина смерті 12-річної українки в Росії та госпіталізації ще майже сотні дітейНаразі стала відома причина смерті 12-річної дівчинки з Луганщини, яка раптово померла в Росії, коли окупанти привезли її до Тюмені на "оздоровлення".

Як відомо, на зворотному шляху з табору Виявилось, причиною стала неякісна російська вакцина.

"Причина загибелі дівчинки та хвороби дітей із "ЛНР" – російська вакцина", – повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Дітей вакцинували проти грипу

За його словами, значна частина дітей, у яких було діагностовано симптоми ГРВІ та грипу А, а це 96 осіб зі 125, раніше була щеплена російською вакциною "Совігрип". Зокрема і загибла 12-річна мешканка Молодогвардійська. Її вакцинували в жовтні.

Лисогор уточнив, що саме в середині жовтня так зване "МОЗ ЛНР" отримало 51 680 доз зазначеної вакцини, які були розподілені по містах.

Керівниця окупаційного державного органу Наталія Пащенко тоді наполегливо радила прискорити вакцинацію дітей. Крім того, за кілька днів до подорожі дівчинці зробили щеплення від дифтерії та правця,
– пише очільник Луганської ОВА.

Що відомо про поствакцинальні ускладнення

Наразі в інфопросторі Росії багато даних про те, що поствакцинальні ускладнення можуть проявитись у період з 5-го до 15-го дня після щеплення вакциною російського зразка "Совігрип" в разі порушення процедури виробництва, зберігання, контролю якості та безпосередньо вакцинації.

Про ефективність цих вакцин, якість партій та умови зберігання висновки можна зробити вже зараз. Невтішні. Росія вбиває,
– пише Лисогор.

Щодо стану решти вакцинованих дітей, у яких проявились поствакцинальні ускладнення, повідомляють, що значна частина дітей все ще перебуває під наглядом лікарів на території Росії і навряд чи їх стан покращиться, аби вони зустрічали Новий Рік вдома.

Росія вбиває: що відомо про "отруєння" дітей

Понад 100 дітей тиждень тому госпіталізували в Саратовській області. Дівчинку з Молодогвардійська врятувати не вдалося.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW