Українцям підвищили ціни на отримання паспорта: скільки тепер коштуєВ Україні з 1 січня 2024 року здорожчало оформлення низки документів. Зокрема зробити за 10 робочих днів паспорт громадянина у формі ID-картки тепер коштує 874 грн, тоді як раніше було 820 грн. Таким чином, подорожчання становило 54 грн.

Про це повідомили у Держміграційній службі. Там зазначили: зростання розцінок пов'язане з тим, що "Поліграфічний комбінат Україна" змінив вартість бланків окремих біометричних документів.

При цьому наголошується: громадяни, які сплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2023 року, отримають документи за старою ціною. А ті, хто сплатив адмінпослуги до цього терміну, але заяву для оформлення документів ще не подав, "зможуть здійснити доплату за тарифами, які діють на момент подання відповідних заяв".

Скільки тепер коштує оформити документи

Здорожчало оформлення практично всіх документів. Виняток склало перше отримання паспорта у вигляді ID-картки – як і раніше, платити за нього не потрібно.

  • Паспорт громадянина України (ID-картка) – термін оформлення 10 робочих днів.

Загальна вартість – 874 грн. З них: 496 грн – вартість адмінпослуги, 378 грн – вартість бланка.

  • Паспорт громадянина України (ID-картка) – термін оформлення 20 робочих днів.

Загальна вартість – 504 грн. З них: 126 грн – вартість адмінпослуги, 378 грн – вартість бланка.

  • Посвідка на тимчасове проживання.

Загальна вартість – 1 056 грн. З них: 452 грн – вартість адмінпослуги, 570 грн – вартість бланка, 34 грн – державне мито.

  • Посвідка на постійне проживання в Україні.

Загальна вартість – 1 151 грн. З них: 496 грн – вартість адмінпослуги, 570 грн – вартість бланка, 85 грн – державне мито.

  • Посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

Загальна вартість – 6 867 грн. З них: 452 грн – вартість адмінпослуги, 6 330 грн – вартість бланка, 85 грн – державне мито.

Українцям підвищили ціни на отримання паспорта: скільки тепер коштує (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW