"Українських чоловіків пора повернути з Європи": різка заява командувача арміїВже весь світ дивується з того, що частина українців воює, а інші українські чоловіки собі заробляють гроші у Європі або взагалі живуть там "на повну".

Офіцер армії США у відставці, який обіймав посаду командувача армії США в Європі Бен Ходжес прокоментував питання мобілізації в Україні. В ефірі телемарафону він вказав на окремі моменти, над якими має працювати керівництво країни, пише УНІАН.

"Я думаю, що це те, що має виправити уряд. В Україні немає дефіциту робочої сили, у вас є проблема з системою трудових ресурсів. Занадто багато чоловіків призовного віку, які гуляють по Німеччині, Польщі та Румунії, працюють у готелях, мають роботу і у них все гаразд. Як це сталося?

Їх треба повернути. Але що теж треба – це уряд має виправити систему, щоб людей правильно набирали і піклувалися про них.

Я маю на увазі, що чоловіки все ще потрібні для виконання інших завдань, окрім носіння військової форми", – зауважив Ходжес.

Також він вважає, що Україна має створити умови у військах для залучення більшої кількості жінок.

"Звичайно, я думаю про жінок. У вас є сотні тисяч жінок призовного віку, які мають хорошу фізичну підготовку. Вони б були чудовими солдатами...

Чи зробила Україна все можливе, щоб створити можливості для жінок воювати там, де вони кваліфіковані. Тому я думаю, що (потрібно – УНІАН) виправлення системи набору і мобілізації населення таким чином, щоб усі хотіли воювати, могли воювати", – підсумував він.

Ходжес підкреслив, що Україна веде боротьбу за своє виживання і тому все суспільство має брати у ній участь.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW