"Пряма норма закону". Що відомо про складання повноважень заступниками Донецької ОДАВ Донецькій обласній адміністрації заступники очільника йдуть у відставку. Такою є законодавчо прописана процедура.

"Я би не хотіла це коментувати. Але так, ви праві, цього вимагає процедура", — відповіла Суспільному Донбас на прохання прокоментувати Юлія Костюніна.

Юлія Костюніна

Юлія Костюніна

Інформацію про відставку заступників Суспільному Донбас підтвердило джерело в адміністрації.

Перший заступник та заступники голови адміністрації повинні піти у відставку в разі призначення нового очільника, пояснив в коментарі Суспільному Донбас процедуру аналітик, координатор центру громадського контролю "Дій — Краматорськ" Андрій Романенко:

"Це пряма норма закону про місцеві державні адміністрації. Згідно із законом "Про місцеві адміністрації" перший заступник та заступники голови місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеному голові місцевої адміністрації".

Нового керівника Вадима Філашкіна призначили на посаду очільника ОДА 27 грудня 2023 року. До того обов’язки голови адміністрації після звільнення Павла Кириленка виконував перший заступник Ігор Мороз. Філашкін також був одним із заступників голови ОДА.

На момент призначення Вадим Філашкіна двоє з п'яти заступників, які працювали разом із Кириленком звільнились з адміністрації: Денис Клюшников та Максим Сандига стали державними уповноваженими Антимонопольного комітету. Тож на момент в обладміністрації лишалися перший заступник Ігор Мороз та заступниця голови ОДА Юлія Костюніна.

Ігор Мороз

Ігор Мороз

Суспільне Донбас звернулось до пресслужби обладміністрації та надіслало офіційний запит із проханням повідомити, чи звільнені заступники голови ОДА офіційно і чи призначені нові, на момент публікації відповіді не отримали.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW