За два роки закладам освіти Житомирщини було передано 65 шкільних автобусівМайже усі заклади освіти Житомирщини відновили очне навчання.

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Саме тому, для забезпечення безперешкодного доступу здобувачів освіти до місця навчання, держава продовжила надавати шкільні автобуси.

Так, впродовж 2022-2023 років у Житомирській області відбулося значне оновлення парку шкільних автобусів. Це стало можливим завдяки підтримці держави, міжнародних партнерів та територіальних громад. Всього закладам освіти Житомирщини було передано 65 шкільних автобусів. З них 22 надійшли від міжнародних партнерів, 15 – придбані за кошти місцевих громад, а 28 – фінансувалися з державного бюджету.

Нагадуємо, що 28 грудня, 26 громад Житомирщини отримали нові шкільні автобуси.

Ці автобуси суттєво полегшують підвіз учнів та вчителів до освітніх закладів, що є особливо важливим для підтримки регулярності та безпеки шкільних поїздок. Крім того, шкільний транспорт відкриває можливості та перспективи для учнів, дозволяючи їм більш активно залучатися до освітніх і позашкільних заходів, екскурсій та інших важливих подій, що сприяють їхньому всебічному розвитку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW