Житомирщина: працівникам автотранспортного підприємства наголошено на неприпустимості приховування виробничого травматизмуДля попередження випадків прихованого травматизму посадовець Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці провів превентивний захід з питань безпеки праці для працівників автотранспортного підприємства.

Інспектор наголосив на обов’язковому проведенні інструктажів з питань охорони праці, навчанні з питань безпеки праці, а також первинних та періодичних медичних оглядів працівників.

Роз’яснив особливості впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, поінформував про переваги електронного документообігу, алгоритм дій роботодавця у разі прийняття рішення з його впровадження, обов’язки роботодавця.

Фахівець акцентував увагу на перевагах задекларованої праці з урахуванням усіх гарантій для офіційно працевлаштованих працівників та ризиків для роботодавців в разі використання незадекларованої праці.

Ознайомитись з пам’яткою можна на інформаційному порталі Держпраці в рубриці «Рекомендації: Як працювати безпечно».

Управління інспекційної діяльності у Житомирській області

Житомирщина: працівникам автотранспортного підприємства наголошено на неприпустимості приховування виробничого травматизму, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW