Тарифи зросли: скільки доведеться сплатити за оформлення ID-картки та інших документів у 2024 роціВ Україні з 1 січня 2024 року підвищили вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні, а також посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон. Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

Причиною підвищення тарифів стало те, що ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" змінило вартість бланків деяких біометричних документів.

Вартість документів із 1 січня 2024 року

Загальна вартість оформлення документів складається із вартості адмінпослуги та вартості бланка. З нового року піднялася лише вартість бланка, а за адмінпослугу громадяни сплачуватимуть за минулорічним тарифом.

Нові тарифи на документи (загальна вартість):

  • паспорт громадянина України (ID-картка), який оформлюється вперше – безкоштовно;
  • паспорт громадянина України (ID-картка) за умови виготовлення до 10 робочих днів – 874 грн (було 820 грн);
  • паспорт громадянина України (ID-картка) за умови виготовлення до 20 робочих днів – 504 грн (було 450 грн);
  • посвідка на тимчасове проживання в Україні – 1056 грн (було 918 грн);
  • посвідка на постійне проживання в Україні – 1151 грн (було 1013 грн);
  • посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон – 6867 грн (було 5337 грн).

У разі, якщо громадянин подав заяву на оформлення документів та оплатив адміністративні послуги до 31.12.2023 року, доплачувати нічого не потрібно.

Якщо ж адмінпослуги сплачено до 31.12.2023, але заява для оформлення документів ще не подана, доведеться здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідної заяви.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW