"Українці можуть безкоштовно отримати насіння овочів": необхідних претендентів визначать до 15 січняДеяким українцям безкоштовно нададуть насіння овочів для весняної посівної. Претендентів на одержання допомоги визначать до 15 січня.

Як інформує "biz.today.ua", у Міністерстві аграрної політики та продовольства повідомили, що отримати насіння зможуть домогосподарства, які постраждали внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Проект реалізується другий рік за Програмою USAID АГРО у рамках Ініціативи "Стійкість сільського господарства" (АГРІ-Україна).

Вказано, що розподілом та доставкою насіння займається Всеукраїнська асоціація громад. Воно передбачене не лише для жителів прифронтових та деокупованих територій, а й для переселенців, а також уразливих категорій населення (малозабезпечені та багатодітні сім'ї), у яких є земельні ділянки.

Як проводитиметься розподіл насіння

Насіння розподілятимуть через сільські та селищні ради під координацією Всеукраїнської асоціації громад. Органи місцевої влади у громадах визначать домогосподарства до 15 січня 2024 року. Потім керівники з 16 січня до 15 лютого подадуть заявки на сайт Всеукраїнської асоціації громад (https://communities.org.ua/).

Протягом лютого-березня Всеукраїнська асоціація громад протягом лютого-березня відправить насіння до сільських та селищних рад, а ті передадуть його місцевим жителям.

До реалізації проекту приєдналася компанія Bayer. Вона вже надала 1032 кг насіння кабачків, помідорів, моркви, дині, капусти та перцю. Компанія Syngenta також збирається передати насіння овочів.

Українці можуть безкоштовно отримати насіння овочів: претендентів визначать до 15 січня

Українці можуть безкоштовно отримати насіння овочів: претендентів визначать до 15 січня

Матеріалу вистачить для забезпечення понад 100 тисяч домогосподарств. Всеукраїнська асоціація громад закликала насіннєві компаніям приєднатися до ініціативи.

Пропозиції приймають електронною поштою: [email protected].AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW