В 2023 році безкоштовними гарячими обідами в школах Київщини забезпечено майже 86 тисяч учнівВ 2023 році безкоштовними гарячими обідами в школах Київщини забезпечено майже 86 тисяч учнів , фото-1

В 2023 році на Київщині продовжувалося активне впровадження реформи шкільного харчування. Порівняно з попереднім роком, на 22% зросла кількість учнів, що отримують безкоштовне гаряче харчування. В минулому навчальному році 100% забезпечено харчування учнів пільгових категорій.

У Бучі відкрили першу в країні фабрику-кухню, яка забезпечуватиме заклади трьох навколишніх громад гарячим харчуванням. Кухню завдяки спільним зусиллям побудували у дуже короткі терміни – 8 місяців. Щодня тут зможуть виготовляти до 10 тис. порцій.

Крім того, в Київській області створено 3 Кулінарних хаби (навчально-практичні центри) у закладах професійно-технічної освіти.

Для Київської області підготовлено 32 тренери – агенти змін. Це працівники закладів професійно-технічної освіти, які активно включились в навчання кухарів.

У кулінарних хабах у Бориспільському професійному ліцеї та Білоцерківському вищому професійному училищі будівництва та сервісу з січня 2023 року очне навчання пройшли понад 1000 осіб: працівники харчоблоків, медичні сестри, керівники закладів освіти.

Також у 2023 році між Київською обласною військовою адміністрацією та Всесвітньою продовольчою програмою ООН було укладено Меморандум про співпрацю. В реалізації Програми шкільного харчування бере участь 82 школи. Ці школи розташовані в 35 громадах.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW