Безпека на льоду: правила безпеки під час святкування ВодохрещаПравила безпека під час святкування Водохреща: правила поведінки під час перебування на воді та льоду.

6- го січня усі православні християни відзначають останнє різдвяне свято - Водохреща. Краматорське районне управління ГУ ДСНС України у Донецькій області рекомендує усім, хто планує зануритися у холодну воду на свято Водохреща, дотримуватися важливих правил при здійсненні святкових обрядів.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Правила безпеки під час занурення:
  • Не занурюйтесь в необладнаних та не перевірених рятувальниками на безпеку дна місцях. Не варто розпочинати «хрещенські розваги» в місцях, де немає представників медичної та рятувальної служб.
  • Не вживайте алкоголь до і одразу після занурення.
  • Не дозволяйте пірнання дітей у холодну воду без нагляду батьків чи дорослих.
  • У жодному разі не пірнайте у воду. Заходьте в ополонку повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам’ятайте, що глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим варто дотримуватися черги та обережно підходити до ополонки.
Рекомендований час перебування у холодній купелі становить не більше 10 секунд, а пірнати можна не більше трьох разів, - після чого потрібно перевдягнутися у сухий теплий одяг і піти в підготовлене обігріте приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю з медом.Безпека на льоду: правила безпеки під час святкування Водохреща, фото-1Читайте також:
  • "Білі янголи" піклуються про безхатніх собак у Лиманській громаді

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW