Звіт діяльності Звягельської МРО ТЧХУ за 2023 рікЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МРО ТЧХУ ЗА 2023 РІК

У 2023 році на базі Звягельської міськрайонної організації Українського Червоного Хреста функціонували такі напрямки роботи як:

Про це інформує Звягельська міська рада.

Банк одягу. Звернулось 1269 бенефеціарів, котрі отримали 28 тис.376 речей, 4 дитячі коляски, 6 ролаторів та 1500 іграшок.

Безкоштовний Пункт прокату реабілітаційного обладнанння. Скористалося 179 бенефеціарів, було заключено 197 договорів прокату.

Гуманітарна допомога у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, посуду, постільної білизни, ковдр, матраців, дитячого харчування, підгузків для дітей та дорослих, надавалась внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю 1 групи, багатодітним родинам, родинам загиблих та безвісті зниклих захисників України. Загальна сума наданої гуманітарної допомоги для вразливих категорій населення міста та району склала близько 4, 5 мільйонів гривень. Загалом гуманітарну допомогу отримало 7242 жителі нашого району.

Догляд Дома. Під опікою наших 4 соціальних помічників 42 бенефеціари – це одинокі або умовно одинокі люди, котрі за станом здоров’я потребують сторонньої допомоги та підтримки в отриманні таких послуг, як доставка продуктів харчування додому, підтримці чистоти в оселях, дотриманні гігієни, отриманні медичної та соціальної допомоги тощо.

Мінна небезпека. 2 волонтери стали інструкторами по Мінній Небезпеці пройшовши відповідну підготовку. Інформацію про мінну небезпеку отримали 952 жителі міста та району.

Гуманістична освіта. 2 волонтерки нашої організації стали тренерками з Life Skills та SPRINT. Це ініціативи, котрі допомагають молоді взаємодіяти з собою, взаємодіяти разом та в суспільстві, дають можливість змінювати свої громади шляхом написання невеликих соціальних ініціатив. Волонтери проводять для інформаційні сесії для молоді нашої громади.

Перша Допомога. Інструкторами проведено 14 6-ти годинних тренінгів навчання населення навичкам першої допомоги та 16 майстер-класів для школярів та студентів навчальних закладів.

Апсайклінг – вторинне використання речей бувших у вжитку в предмети мистецтва, побутові вироби, аксесуари.

Донорство крові. На постійній основі волонтер нашої організації проводить інформаційні розмови з жителями міста та залучає людей до донорства крові.

Розвиток волонтерства. Проводиться активна робота залучення молоді до Волонтерського Руху Червоного Хреста. На сьогоднішній день до нашої організації долучилося 25 волонтерів.

"Щиро дякуємо Звягельській міській раді та депутатському корпусу за підтримку статутної діяльності Звягельського Червоного Хреста.

Дякуємо волонтерам, благодійникам та усім небайдужим жителям міста за підтрvику та допомогу", - йдеться в повідомленні.

Творімо милосердя разом!

Більше фото – за посиланням на вбудований допис.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW