У Миколаєві завдяки виставкам-прилаштуванням знайшли домівки 112 пухнастиківУ Миколаєві за минулий рік КП "Центр захисту тварин" спільно із зооволонтерами провело три виставки з прилаштування безпритульних пухнастиків, де свої нові домівки знайшли 112 тварин.

Як розповіла в ефірі ТРК "МАРТ" директорка центру Олександра Купінець, собак до таких виставок-прилаштувань та до життя в сім'ї теж готують. З ними працюють кінологи, тварин привчають до нашийника, до вигулу, до спілкування з людьми.

КП в соціалізації тварин допомагають волонтери та благодійні організації. Адже собака, яка тривалий час жила на вулиці, не соціалізована і може не довіряти людям. Тож цю роботу беруть на себе благодійники, які гуляють з тваринами, вчать їх та допомагають відновити довіру до людей.

- За прилаштованими тваринами ведеться контроль. Перш за все, з людьми, які хочуть взяти собаку, спілкуються і просять не викидати її, якщо виникли проблеми, а краще зателефонувати до центру, щоб собаку забрали назад. Також всіх тварин, яких віддають в сім'ї, чипують та реєструють за тією особою, яка взяла хвостика з виставки. Тож, якщо собаку знайдуть на вулиці, завжди є можливість дізнатись, хто її взяв додому, - сказала Олександра Купінець.

Наразі на підприємстві знаходиться близько 100 собак та 7 котів. Якщо ви хочете взяти тварину в сім'ю, завітайте на сторінку КП у Фейсбуці, подивіться фото та подаруйте теплий дім та любов пухнастику.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW