«На руки видадуть до 5 ламп»: «Укрпошта» розпочала новий етап видачі LED-ламп пенсіонерамУ четвер, 4 січня, у 23 тис. населених пунктах по всій країні, розпочався новий етап програми видачі пенсіонерам до п’яти LED-ламп. Раніше така можливість була доступна лише в селах.

Про це повідомили у пресслужбі «Укрпошти».

"Відтепер пенсіонери можуть обміняти додатково до 5 нових LED-ламп у відділеннях "Укрпошти" українських міст, крім тимчасово окупованих територій", - йдеться в повідомленні.

Для обміну LED-ламп у відділенні, пенсіонерам слід мати при собі паспорт, індивідуальний податковий номер, пенсійне посвідчення та активний номер телефон.

"Цього разу для участі в програмі пенсіонерам не обов'язково мати старі лампи для обміну. Замість цього вони можуть принести їх до відділень "Укрпошти" протягом місяця з моменту отримання п'яти додаткових світлодіодних ламп", - розповіли в пресслужбі «Укрпошти».

Програма обміну старих ламп розжарювання стала доступною українцям у січні 2023 року після масованих обстрілів української енергетичної інфраструктури. Наприкінці 2023 року пенсіонери отримали можливість отримати додаткові 5 LED-ламп. 5 грудня почали видачу у всіх сільських відділеннях "Укрпошти".

Нагадуємо, із Полтавщини на утилізацію відправили майже мільйон лампочок.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW