36 чернігівців отримають виплати на відновлення житлаСьогодні на засіданні виконкому Чернігівської міської ради було прийняте рішення про виплату на відновлення житла ще 36 чернігівцям. Постраждалі отримають виплати у рамках державної програми «єВідновлення». Загальна сума – понад 3,442 млн грн.

 Повідомляє Чернігівська міська рада

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 21 грудня прийняла загалом 45 рішень, з них:

  • 36 рішень про надання компенсації на загальну суму 3 442 346,75 грн;
  • 6 рішень про відмову (чотири заяви – об’єкт повністю відновлено заявником; одна заява – заявник не є власником об’єкту; одна заява – у зв’язку з неусуненням обставин, що стали причиною для зупинення, протягом встановленого терміну);
  • одне рішення про поновлення розгляду заяви;
  • два рішення про зупинення розгляду заяви.

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

Станом на перше січня загалом відпрацювали – 804 заяви, зокрема: про надання компенсації – 545, про відмову – 155. Загальна сума нарахувань за державною програмою «єВідновлення» – 40,561 млн грн.


Пресслужба Чернігівської міської ради

Фото ілюстративнеAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW