На вебплатформі створено Єдину базу знань для ветеранів і їхніх сімейНа вебплатформі "е-Ветеран" створили Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Як зазначається, на вебплатформі можна знайти всі відповіді на нагальні питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування, які реалізуються в межах бюджетних програм Мінветеранів, Міносвіти, Мінекономіки, Державного центру зайнятості.

Крім того, тут можна дізнатись про гарантії та пільги для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їх сімей щодо надання послуг з професійної адаптації, повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, отримання ваучера на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу, тощо.

Як повідомлялося, у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській і Миколаївській областях за ініціативи Мінветеранів 1 липня 2023 року стартував пілотний проєкт запровадження у територіальних громадах інституту (сервісу) помічника ветерана як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя.

У жовтні долучились Закарпатська, Київська, Сумська, Полтавська, Харківська області та місто Київ.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW