Кількість пасажирів у Львові, які оплачують проїзд безготівково, зросла удвічіВідколи у Львові запровадили безготівкову оплату за проїзд у всьому громадському транспорті (це було торік 11 грудня), кількість пасажирів, які для себе обирають зручний та безготівковий спосіб оплати за проїзд, зросла удвічі.

Про це свідчать дані ЛКП «Львівавтодор».

Так, за даними підприємства, якщо у перший тиждень безготівкою – загальною ЛеоКарт, банківською карткою чи смартфоном з підтримкою функції NFC, для оплати проїзду скористалося 16,3% пасажирів, то минулого тижня ця кількість вже становила 36,1%.

«З часу введення безготівкової оплати проїзду ми постійно моніторимо динаміку користування нею пасажирами громадського транспорту. Цифри показують, що з кожним тижнем ця кількість зростає. Відтак загалом маємо ріст оплати безготівково удвічі за два тижні. Це без врахування пільговиків.

Це досить позитивна динаміка. Львів'янам зручно і найвигідніше оплачувати за проїзд саме карткою ЛеоКарт, адже тоді проїзд в автобусі, трамваї чи тролейбусі коштує найдешевше - 13 гривень. Або банківською карткою - 15 грн», - повідомив Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури.

До слова, за інформацією ЛКП «Львівавтодор», вже понад 73 тис. пасажирів громадського транспорту Львова мають ЛеоКарт.

Читайте також: З російського полону повернули львівського медикаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW