Російські війська намагаються наступати на Часів Яр — командувач Сухопутних військ ЗСУРосійські військові на сході України збільшили кількість техніки та перекидають резерви. На Бахмутському напрямку тривають напружені бої поблизу Богданівки, армія РФ намагається наступати в напрямку міста Часів Яр.

Про інтенсивний наступ військ РФ на Куп’янському і Бахмутському напрямках повідомив у Telegram командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"На цьому напрямку ворог активно застосовує авіацію для завдання ударів керованими авіаційними бомбами", — зазначив командувач Сухопутних військ ЗСУ.

За його даними, армія РФ збільшила кількість використання техніки та перекидає резерви з інших напрямків. До штурмів у російському війську залучають підрозділи сформовані з колишніх в'язнів.

"На напрямках наступу агресор збільшив кількість використання техніки, за допомогою якої намагається підтримати штурмові дії піхоти. Також, для продовження штурмів ворог використовує підрозділи сформовані з колишніх злочинців "шторм Z" та "шторм V". Наші воїни, попри складні умови, мужньо тримають оборону та не дають ворогу просунутись вперед", — підкреслив Сирьський.

Він також зазначив, що на Лиманському напрямку російські окупанти, після понесених втрат, проводять перегрупування для подальшого наступу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW