Перша апаратна нарада у новому році: керівники Покровської громади визначили основні напрямки роботиСьогодні, 3 січня, заступники начальника міської військової адміністрації зібрались на традиційну апаратну нараду, щоб обговорити першочергові задачі та напрямки роботи в новому році.

Одним з основних питань, яке було порушено на нараді, стосувалось обстрілів з боку рф, що трапляються на території Покровської громади. Зараз задля усунення їх наслідків, останній з яких стався 31 грудня, працює 6 бригад комунальних підприємств, серед яких КП«Господар», КП «БКП», та Ритуальна служба Покровська.

Перша апаратна нарада у новому році: керівники Покровської громади визначили основні напрямки роботи, фото-1

Зокрема, спеціалізовані бригади виконують відновлювальні роботи щодо забиття вікон листами OSB та закриття дахів осель, які постраждали від ворожих обстрілів. За даними контакт-центру, вже прийнято 216 заявок.

«Координація зусиль комунальних служб вкрай важлива для оперативного вирішення проблем, пов'язаних із наслідками обстрілів та відновленням пошкоджених об'єктів. Ситуація є складною, але завдяки злагодженій роботі та активному підходу до розв'язання проблем ми зможемо впоратися з наслідками та відновити звичний ритм життя в Покровську», — зазначив Сергій Добряк.

Перша апаратна нарада у новому році: керівники Покровської громади визначили основні напрямки роботи, фото-2

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, не зважаючи на близькість до лінії фронту та обстріли, в громаді забезпечена стала робота обʼєктів критичної інфраструктури. Мешканці отримують теплоносій, водопостачання за графіком та електроенергію. Вивозиться сміття, дбають комунальники і про благоустрій громади.

У старостинських округах триває робота з відновлення електропостачання. Як зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо, координація зусиль старост, місцевих фермерів та енергетиків дає позитивний результат. Ремонтні бригади ДТЕК працюють щоденно, аби якнайскоріше повернути світло в оселі мешканців громади.

Перша апаратна нарада у новому році: керівники Покровської громади визначили основні напрямки роботи, фото-3

Зусилля інспекторів Комітету самоорганізації населення разом із фахівцями гуманітарного штабу направлені на всебічну допомогу постраждалим від обстрілу, який стався в новорічну ніч.

У сфері охорони здоров'я продовжує працювати медична допомога на всіх рівнях. Тривають зимові канікули, тренувальний процес відбувається лише там, де спортсмени готуються до змагань.

Нарада завершилася визначенням конкретних завдань та плану дій на найближчий період, враховуючи поточну ситуацію в регіоні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW