Мобільні блокпости та посилення мобілізації на Буковині - деталіНещодавно у соціальних мережах почали поширювати документ про посилення мобілізації, який підписав керівник ОВА Руслан Запаранюк.

Згідно зі розпорядженням Руслана Запаранюка, будуть контролювати звільнення чи влаштування на роботу військовозобовʼязаного завдяки інформації Державної податкової служби та Центрів зайнятості.

У документі йдеться про те, що планують моніторити організацію та тривалість медичних оглядів. Адже, як вказано у розпорядженні, можуть використовувати як передумову від ухилення від призову за мобілізацією. 

Зручний формат новини у нашому Viber

Також планують на території області розмістити мобільні контрольні пункти або ж блокпости. Де перевірятимуть документи, оглядатимуть транспортні засоби, багаж та вантажі.

У розпорядженні прописали, щоб не допускали випадків потрапляння до соціальних мереж щодо заходів, які плануються ТЦК СП.

Підпишіться на наш Telegram

У пресслужбі Чернівецької ОДА надали відповідь на інформацію про це розпорядження. За їх словами, ОВА не оприлюдлювала жодні документи щодо цього. 

“Просимо використовувати лише офіційні джерела під час висвітлення новин, повʼязаних з рішеннями органів державної влади та місцевого самоврядування.” 

Вони кажуть, що достовірність інших джерел може мати сумнівний характер, а їх поширення становити загрозу щонайменше інформаційній безпеці країни та Чернівецької області.

Читайте також:

  • Як Чернівці побили температурні рекорди
  • На Буковині згорів будинок скандального батюшки УПЦ


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW