Куди піти у Львові: яким буде січень у Львівському органному заліЛьвівський органний зал запланував 48 подій на січень 2024 року. На відвідувачів чекають світові премʼєри творів українських композиторів, нові ексклюзивні програми від хору «Гомін», а також виступи запрошених виконавців з-за кордону та з інших міст України та юних музикантів Львівщини.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Відкриватиме рік серія святкових концертів від солістів Світлани Позднишевої, Олени Мацелюх, Надії Величко (3, 4 січня), а також Новорічний симфонічний концерт від Луганського філармонійного оркестру під диригуванням Івана Остаповича.

4 та 7 січня в Органному звучатиме різдвяна програма-бестселер від Світлани Позднишевоїта хору «Гомін» під диригуванням Вадима Яценка – «Колядки. Хор та орган».

7 січня Різдвяні мелодії гратиме піаніст Андрій Макаревич, а «розколяду» творитиме Дрогобицький хор «Легенда» 23 січня з концертом «Колядки та щедрівки».

Також у цей святковий період багато концертів при свічках – органні та хорові.

5 січня в Галереї органного залу відкриється нова експозиція – виставка «Коріння» Анастасії Власенко.

12 січня лунатимуть «Пори року» Вівальді для хору та органа – вічна класика в новому прочитанні. Обробку циклу Антоніо Вівальді для хору та органа здійснив на замовлення Органного залу композитор з Харкова Володимир Богатирьов.

13 січня малечу та батьків запрошують на «Карнавал тварин. Сімейний органний концерт» від Ольги Стрілецької та Світлани Позднишевої. А 20 січня о 14:00 відбудеться «Граємо. Інтерактивна музична подія» для дітей 6-9 років.

18 та 19 січня «Шедеври органної музики» привезе у Львів гостя з Чернівців Світлана Бардаус.

25 та 26 січня Німецький віртуоз Якобус Ґладзіва гратиме музику Люллі та світову премʼєру твору українського композитора Леоніда Грабовського STR-O(r)GAN, написаного для Органного залу.

27 січня о 17:00 відбудеться «Джуніор концерти» – ініціатива Львівського органного залу у співпраці з музичними школами Львова та управлінням культури Львівської міської ради.

Того ж дня о 21:00 хор «Гомін» презентує премʼєрну програму з творів сучасного композитора Ола Єйло «Музика космосу».

28 січня «Джазовий симфонічний концерт» подарує Луганський симфонічний оркестр під диригуванням Любомира Ліщука.

І, як завжди, у січні багато концертів солістів Львівського органного залу – органістів Світлани Позднишевої, Ольги Стрілецької, Олени Мацелюх, Віталій Дворового, Марка Новаковича, піаніста Андрія Макаревича.

Читайте також: У Львові урочисто вшанували Степана Бандеру та помолилися за Україну.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW