Володимир Зеленський назвав міста, які росія може атакувати в 2024 роціВ Україні триває повномасштабна війна, що створює величезні безпекові виклики перед державою. Зокрема, у 2024 році перед лицем серйозної загрози можуть опинитися 5 українських міст: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон та Миколаїв. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю виданню The Economist підкреслив, що в прийдешньому році саме ці населені пункти можуть стати об'єктами російських атак.

Що відомо

За словами Зеленського, захист частини східних міст України є величезним завданням для влади, і уряд має вжити необхідних заходів для їхнього збереження. Однак, як зазанчив президент, під загрозою опинилися не лише східні, а й південні регіони України.

Необхідно захистити схід, врятувати ці дуже важливі міста України, східні та південні, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, - заявив він.

Президент також наголосив, що ці міста не лише важливі для України з економічної та стратегічної точки зору, але й є символами національної єдності, прагнення до волі та незалежності. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW