У Києві СБУ затримала колишнього чиновника, який був агентом фсб рф, – ФОТОСпівробітники Служби безпеки України затримали в Києві колишнього українського посадовця, який раніше працював у Міністерстві палива та енергетики, Держкомрезерві та Міністерстві вугільної промисловості. Він виявився агентом російських спецслужб і пропонував «приєднати» східні регіони України до Ростовської області.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

У столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб, СБУ

У столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб, СБУ

Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді скоріше долучайтесь та читайте новини Києва, Київщини та України, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

У столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсбУ столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб

Після звільнення з державної служби у 2014 році затриманий почав позиціонувати себе як «політексперт» та автор видань, у яких вихваляв агресивну політику Кремля щодо України. Відтоді він перебував на прямому звʼязку з одним із керівників 5-ї служби ФСБ, який координував його інформаційно-підривну діяльність проти України.

У столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб
СБУУ столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб
СБУ

Також затриманий співпрацював із терористом Пасічником, якому надавав «експертні» рекомендації щодо посилення репресій проти українських патріотів у тимчасово окупованому Луганську.

Підозрюваного затримали в його помешканні. Під час обшуків вилучили компʼютерну техніку, мобільні телефони й документи, що підтверджують його діяльність на користь рф. Крім того, у нього знайшли російську «відзнаку за взаємодію», а також заборонену комуністичну і прокремлівську символіку.

У столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб
СБУУ столиці затримали колишнього чиновника, який виявився агентом фсб
СБУ

На підставі отриманих доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
    ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Експосадовцю загрожує до 15 років тюрми, зараз він перебуває під вартою.

Ми розповідали раніше про те, що Служба безпеки затримала агента фсб, якого завербували в росії та відправили в Україну для проведення розвідувально-підривної діяльності. Саме за його координатами 31 грудня 2022 року агресор завдав ракетного удару по одному із корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW