"Похолодання відміняється, потепління - йому на зміну": народний синоптик спростував факт сильних морозів й розповів, коли ж саме очікувати обіцяне похолоданняНародний синоптик Наталка Діденко спростувала факт сильного похолодання, які зовсім нещодавно давали поважні та авторитетні прогностичні моделі.

Про це повідомила синоптикиня на своїй фейсбук-сторінці. 

За її словами, анонсоване похолодання зміщується на 8-ме січня, помірне, не надто сильне і ненадовго. Уточнені прогнози дають якраз на прогнозовані дні, 3-6 січня, кардинально протилежну погоду - із "плюсами. А вже саме похолодання відсувається далі.

"За попередніми прогнозами, 4, 5, 6 та 7 січня в Україні ніяких сильних морозів не очікується, навіть у більшості областей переважатимуть "плюси", хіба на крайній півночі, оскільки це на межі двох повітряних мас, морозної та теплої, можуть бути коливання в бік "мінусів". Важкувато прогнозувати в таких "вузьких" місцях”, - говорить синоптикиня.

Попри неймовірні повороти прогностичних свідчень у прогностичних моделях, дивимося, що буде з погодою сьогодні на Полтавщині.

За прогнозом Полтавського гідрометцентру, сьогодні в області очікується хмарність з проясненнями, в першій половині дня без опадів, в другій половині дня сніг. Вітер північно-західний з переходом на південно-східний, 7-12 м/с. Температура по області 1-6º морозу, по місту 2-4º морозу.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW