У Чернігові в Ялівщині облаштовують меморіальний комплекс: встановили 27 пам’ятників на могилах захисниківУ Ялівщині на кладовищі встановили 27 пам’ятників на могилах бійців, загиблих під час оборони Чернігова. Форма та розміри надгробків погоджені з родичами полеглих воїнів. Цьогоріч планують встановити всі надгробні плити, а це 93 могили.

Повідомляє Суспільне Чернігів

"Виконані частково роботи: зроблені доріжки, встановлено освітлення, відеоспостереження — стосовно загального сектора і встановлено 27 пам'ятників", — повідомив заступник начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради Євгеній Дейнеко.

Загальна вартість робіт із облаштування меморіалу — 43 мільйони.

За проєктом, у центрі меморіального комплексу мають встановити ще пам’ятник "Голуби" за понад два мільйони гривень, козацький хрест за 850 тисяч гривень. Ці роботи можуть відкласти на наступні роки, сказав в.о. міського голови Олександр Ломако.

Пам'ятник "Голуби". ФОТО: Олександр Ломако

Пам'ятник "Голуби". ФОТО: Олександр Ломако


Нагадаємо, на початку вересня 2023 року управління ЖКГ провело тендер на ці роботи, на участь у ньому подалась одна фірма — ТОВ “Іннолабс”, вона ж і стала переможцем торгів. На першому етапі, який планували на осінь минуло року до початку 2024, мали витратити 20 мільйонів гривень. Про це у вересні минулого року повідомляв в.о. міського голови Олександр Ломако. За словами Євгенія Дейнека, наразі фактично використали близько 70 відсотків цієї суми.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW