Не встигли на потяг через повітряну тривогу: в "Укрзалізниці" роповіли, що робити в такому випадкуОстанні 2 дні російська амія безупинною запускає по українським містам безпілотні ударні літальні апарати та ракети різного типу. Зокрема, через ворожі атаки 2 січня багато пасажирів не змогли потрапити на свій потяг. В "Укрзалізниці" повідомили, що такі громадяни зможуть скористатися іншими рейсами тих же напрямків упродовж наступних 24 годин.

Як потрапити на інший потяг

В "Укрзалізниці" зазначили, що пасажирам, які не встигли на потяги через тривалу повітряну тривогу в різних регіонах необхідно звернутися до провідників та стюардів. Працівники компанії допустять громадян на наступні рейси аналогічного напрямку протягом доби.

Для зручності пасажирів, УЗ також пропонує використовувати онлайн-підтримку у месенджерах (Viber, Telegram, Facebook, Apple Messages), а також застосунок або телефонний контакт за номером 0 800 503 111 для пошуку вільних місць на альтернативних рейсах.

Крім того, в "Укрзалізниці" повідомили, що ряд пасажирських, евакуаційних, медичних та інших потягів, включаючи Kyiv City Express та Dnipro City Express, продовжують курсувати за графіком навіть під час повітряної тривоги.

Залізничники вкотре нагадали пасажирам про важливість дотримання правил безпеки та евакуації у випадку тривалої повітряної тривоги.

Посадка та висадка здійснюється через підземні переходи за їх наявності, очікування на рейси обов'язково в укриттях, - відзначили в "Укрзалізниці".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW