Лікарі назвали продукти, які можуть посилювати кашельЗгідно з останніми дослідженнями медиків, певні продукти харчування можуть посилювати кашель та запалення в організмі. Однак, корекція харчування, може допомогти швидше позбутися неприємного симптому хвороби.

Що не варто їсти при кашлі

Найперше, медики не рекомендують хворим занадто захоплюватися цукрозміщувальними продуктами. Пояснення просте: деякі з них сприяють утворенню зайвого слизу в організмі. Такі продукти слід вживати в обмежених кількостях, особливо при схильності до кашлю.

Цукор також може сприяти запаленню в організмі та накопиченню хімічних елементів, виділених клітинами як відходи життєдіяльності. У зв'язку з цим фахівці радять включати більше фруктів у раціон, оскільки вони є природнім джерелом глюкози, що може сприяти видаленню токсинів з організму.

Молоко та молочні продукти теж потрапили під "заборону", оскільки вони можуть збільшувати утворення слизу. При грипі лікарі рекомендують обмежити вживання м'яса та риби. До переліку обмежень також увійшли соєві продукти.

За словами медиків, коригування раціону харчування може призвести до помітних результатів уже за кілька днів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW