Чому досвідчені водії ніколи не сідають взимку за кермо у верхньому одязі: важливо знати всімВерхній одяг рятує нас під час зимових холодів, коли навіть у салоні авто не завжди буває комфортно перебувати. Але досвідчені водії знають, що все ж краще подбати про якісну систему обігріву авто, ніж сідати за кермо у теплій куртці.

Чим це пояснюється, повідомляє видання "Твоя машина".

Виявляється, що перебування у щільному верхньому одязі в автомобілі підвищує ризики серйозного травмування у випадку ДТП. Експерти говорять, що об'ємні куртки чи пальта суттєво обмежують здатність водія та пасажирів вільно пересуватися у разі аварії або різкого гальмування. Якщо здатність швидко реагувати на дорожні ситуації втрачається, ризики негативних наслідків збільшуються.

Ще більш небезпечним аспектом перебування у верхньому одязі в автомобілі є ризик травмування під час використання ременя безпеки. Як показали дослідження, через об’ємний одяг між ременем безпеки та тілом водія чи пасажира може утворитися простір. Якщо виникає аварія чи необхідність різко загальмувати, ремінь безпеки може глибоко врізатися в живіт і спричинити тяжкі ушкодження, внутрішню кровотечу.

Для уникнення таких травм експерти рекомендують:

  • знімати верхній одяг перед тим, як сісти за кермо автомобіля;
  • використовувати систему обігріву або взяти додаткову ковдру для комфорту, якщо в машині холодно;
  • якщо неможливо перебувати без верхнього одягу в авто, потрібно пристібати ремінь безпеки під ним.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW